• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

CEYHANSPOR’A YAPILAN HAKSIZLIĞA CEYHANLILAR SESSİZ KALMADI

10/07/2020

TFF yönetim kurulunun almış olduğu skandal karar sonrası Ceyhanlılar Ceyhan Spor’a yapılan haksızlığı kınadı.

CEYHANSPOR’A YAPILAN HAKSIZLIĞA CEYHANLILAR SESSİZ KALMADI

 

TFF yönetim kurulunun almış olduğu skandal karar sonrası Ceyhanlılar Ceyhan Spor’a yapılan haksızlığı kınadı.

Kent Meydanı (Ebenin Parkı)’ında toplanan Ceyhanlılar, 2019/2020 sezonuna ŞAMPİYONLUK parolası ile çıkan ve son 4 maça kadar lider olarak sürdüren Ceyhan Spor’a TFF tarafından yapılan haksızlığı kınayarak tepki gösterdi.

Ceyhan Spor Başkanı ve Ceyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı İlker Önük burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı;

“2019/2020 sezonuna çıkmış olduğumuz ŞAMPİYONLUK parolası ile son 4 maça kadar lider olarak sürdürdük.

Fakat önce seyircisiz bir maç oynatarak 2 puan kaybımıza neden olan TFF skandal bir karar ile şampiyonluğunu tescil ettiği İçel İdmanyurdu ile evimizde oynayacağımız maçı göz önünde bulundurmadan,bugüne kadar lider olmamızı ve de bizim emeklerimizi hiçe saymaları karşısında diğer hakları yenen kulüp başkanlarımızla birlikte haklarımızı sonuna kadar arayacağız.

Gerçekleşen bu haksızlığa karşı biz Ceyhanspor yönetimi olarak hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Gerekli belge ve bilgilerle alınan bu karara itirazımızı TFF Tahkim Kurulu’na yapacağız. Ve bu açıklanan yanlış kararın onaylanmadan düzeltilerek değişeceğine inancımız tamdır.

Siz büyük Ceyhanspor taraftarlarını,tüm STK’ları Ceyhan’ın milli takımı olan Ceyhanspor’a karşı yapılan bu haksızlık karşısında desteğinizi esirgemeden, bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum”.

Başkan İlker Önük’ün konuşmasının ardından, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Gazeteciler, STK temsilcileri ve sporcularda birer konuşma yaparak tepkilerini dile getirdiler.

88 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın