• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

AK Parti İlçe Başkanı Bünül, Kapalı Spor Salonuyla İlgili Açıklama Yaptı

23/06/2020

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammet İslam Bünül, Ceyhan Kapalı Spor Salonu ve yeni açılacak spor alanlarıyla ilgili açıklama yaptı.

AK Parti İlçe Başkanı Bünül, Kapalı Spor Salonuyla İlgili Açıklama Yaptı

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammet İslam Bünül, Ceyhan Kapalı Spor Salonu ve yeni açılacak spor alanlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Başkan Bünül,2007 yılından günümüze kadar Ceyhan Belediyesinin kullanımında olan Ceyhan Kapalı Spor Salonu protokol süresinin dolması nedeniyle 12 Haziran 2020 tarihinden itibaren Ceyhan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü aracılığı ile Ceyhanlılara hizmet edeceğini ifade etti.

KAPALI SPOR SALONU YENİLENECEK

Ceyhan Kapalı Spor Salonunun özellikle son bir yılda belirli bir kesime hizmet sunması, bakımsız bırakılması ve ilave yatırım yapılmaması, salonda spor yapılmasının uygun olmadığı, sporcu sağlığının olumsuz yönde etkilendiği İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünce tespit edildiğini belirten Bünül, “Ceyhan Kapalı Spor Salonunda yapılması gereken tadilat ve tamiratlar için Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan ödenek talep edilmiş, gerekli bütçe Gençlik ve Spor Bakanlığımızca ayrılmıştır. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından ihale süreci yürütülecektir” dedi.

CEYHAN’A YENİ SPOR ALANLARI MÜJDESİ

Yeni spor alanları müjdeside veren AK Parti İlçe Başkanı Bünül, Bakanlığın, İlçede sosyal aktivitelerin artması, sportif faaliyetlerin daha modern alanlarda yapılması için,

Ceyhan Kapalı Spor Salonu yanında,

Şehit Tuncay Ateş İmam Hatip Ortaokulu Bahçesinde,

Ceyhan İMKB Anadolu Lisesi Bahçesinde, 3 adet Butik Spor Salonu yapacağını söyledi.

 

Ceyhan'da gençlerin hizmetine sunulacak olan 2 Adet Genç Ofis ise Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi ve Ceyhan Anadolu Lisesi İçerisine yapılacağını ifade eden Bünül, şu açıklamaları yaptı, “Genç Ofisler aracılığıyla gençlerimize gençlik faaliyetleri ve sosyalleşmeleri için fırsat ve imkân sağlanacaktır.

Yaz tatillerinde çocuklarımızın yüzme öğrenmeleri için Ceyhan Kapalı Spor Salonu Bahçesine ve Remzi Oğuz Arık İlkokulu Bahçesine 2 Adet Portatif yüzme havuzu kurulacaktır. Ceyhan Spor Salonu Bahçesine kurulacak olan Portatif havuz sabit kalacak. Diğer havuz taşınabilir olacak”.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Bünül yeni spor alanlarının Ceyhan’a kazandırılmasında emeği geçen Bakanlar Mehmet Kasapoğlu, Ömer Çelik, Jülide Sarıeroğlu'na, Milletvekilleri Tamer Dağlı, Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, Abdullah Doğru'ya, İl Başkanı Mehmet Ay'a, İlçe Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz'a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ve İlçe Müdürü Caner Taymış'a teşekkür etti.

12 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın