• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

VALİ SÜLEYMAN ELBAN’IN “BABALAR GÜNÜ” MESAJI

21/06/2020

Adana Valisi Süleyman Elban Babalar Günü mesajı yayımladı. Vali Elban Mesajında şunları ifade etti;

VALİ SÜLEYMAN ELBAN’IN “BABALAR GÜNÜ” MESAJI

 

 Adana Valisi Süleyman Elban Babalar Günü mesajı yayımladı. Vali Elban Mesajında şunları ifade etti;

 

“Hayatlarını ailelerine vakfeden tüm babalarımızın Babalar Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik ediyor; tüm babalarımıza sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum.

 

Babalarımız; doğruluk, dürüstlük, nezaket ve merhametin, karşılıksız sevgi ve fedakârlığın yegâne timsalidir. Onlar, karşılaştığımız her türlü güçlükte sırtımızı yasladığımız, akıl danıştığımız, fikrine başvurduğumuz, ulu çınarlarımızdır. Onlar, inişli-çıkışlı, kimi zaman virajlı ömür yolculuğumuzda, bize yol ve yön gösteren kahramanlarımız, ilham veren rol modellerimizdir. Velhasıl babalarımız, “imkânsız” kelimesi lügatinde yer almayan eşsiz varlıklarımızdır.

 

Sabırlarıyla, sevgileriyle ve emekleriyle bizlere öğrettikleri her şey için minnettar olduğumuz babalarımızın hakkını ödeyemeyiz; ancak yaptığımız faydalı ve güzel işlerle onların yüreklerini hoş tutabilir, hayır dualarını alabiliriz.

 

Kıymeti babalarımız; içinden geçtiğimiz ve tüm dünyayla birlikte ülkemizin de korona virüsle amansız bir mücadele yürüttüğü bu günlerde, bizlerin ve aziz milletimizin üzerinden dualarınızı eksik etmeyiniz. Sizlerin duaları ve milletimizin her bir ferdinin maske takma, sosyal mesafelerini koruma ve hijyen kurallarına riayet etmesiyle bugünleri geride bırakacak, bizleri bir araya getiren anlamlı zaman dilimlerinde yeniden hep birlikte olacağız. Annelerimize, babalarımıza yine sımsıkı sarılacak, ellerinden öpecek; hayır dualarını dizlerinin dibinde alacağız.

 

Bu vesileyle başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Günü’nü can-ı gönülden kutluyor, maddi-manevi her türlü imkânını ailesi için seferber eden babalarımıza aileleriyle birlikte sağlıklı, hayırlı uzun bir ömür temenni ediyorum.”

6 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın