• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

BAŞHEKİM KARTAL BABALAR GÜNÜ MESAJI YAYIMLADI

20/06/2020

Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Süleyman Barış Kartal'ın babalar günü ile ilgili kutlama mesajı yayımlayarak “Babalar Günü”nü kutladı.

BAŞHEKİM KARTAL BABALAR GÜNÜ MESAJI YAYIMLADI

 

Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Süleyman Barış Kartal'ın babalar günü ile ilgili kutlama mesajı yayımlayarak “Babalar Günü”nü kutladı.

İşte Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Süleyman Barış Kartal'ın babalar günü ile ilgili kutlama mesajı,

“Milletimizin en önemli özelliklerinden biri de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısıdır. Şüphesiz bu güçlü yapının temel direkleri annelerimizle birlikte babalarımızdır.

 Babalarımız, hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Ailesinin mutluluğu, huzuru, güvenliği ve onurlu bir yaşam sürmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalar, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler.

 Bizler de sadece Babalar Günü’nde değil her zaman babalarımızın gönüllerini hoş tutmalı, onlara saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz.

       

Yaşamımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını, vatanımızın güvenliği için feda eden aziz şehit ve gazi babaları başta olmak üzere, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, hayatı boyunca  maddi-manevi bütün imkanlarını  ailesi için seferber eden tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum.”

9 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın