• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

MN İnşaat’tan Ceyhanspor’a destek

Bölgesel Amatör Lig’de başarılı bir sezon geçiren Ceyhanspor futbolcularına ve yönetimine MN İnşaat tarafından moral yemeği verildi.

Bölgesel Amatör Lig’de başarılı bir sezon geçiren Ceyhanspor futbolcularına ve yönetimine MN İnşaat tarafından moral yemeği verildi.

Bölgesel Amatör Lig’de yoluna emin adımlarla ilerleyen Ceyhanspor’a ilçe esnafları ve iş adamları sahip çıkmaya devam ediyor. Ceyhanspor’un futbolcularına, yönetimine ve teknik ekibine son olarak MN İnşaat Sahipleri Muzaffer Selçuk ve Nedim Yılmaz tarafından moral yemeği verildi.

Tüccarlar Kulübü’nde verilen Ceyhanspor’a moral yemeğine Ceyhanspor Kulüp Başkanı Hülya Erdem ile Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar da katılım sağladı.

Ceyhan’ın takımlarının başarılarıyla gurur duyduklarını dile getiren MN İnşaat Sahipleri Muzaffer Selçuk ve Nedim Yıldız, ‘‘Ceyhanspor’un başarısı ile gurur duyuyoruz. Bizde Ceyhanspor’a elimizden geldiği kadarıyla katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl inşallah yolun sonu şampiyonlukla sonuçlanacak’’ ifadelerini kullandı.

Ceyhanspor’a destek veren tüm iş adamlarına teşekkür eden Kulüp Başkanı Hülya Erdem, MN İnşaat Sahipleri Muzaffer Selçuk’a ve Nedim Yıldız’a takıma gösterdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, plaket verdi.

151 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın