• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

Remzi Oğuz Arık İlkokulu Okul Aile Birliği’nden Örnek Proje

Ceyhan’ın Remzi Oğuz Arık İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından ‘Minik Ayaklar Üşümeyecek’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 350 öğrenciye ayakkabı hediye edildi.

Ceyhan’ın Remzi Oğuz Arık İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından ‘Minik Ayaklar Üşümeyecek’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 350 öğrenciye ayakkabı hediye edildi.

HARÇLIKLAR BİRİKTİ 350 ÖĞRENCİ SEVİNDİ

Remzi Oğuz Arık İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından bu yıl ikincisini düzenledikleri ‘Minik Ayaklar Üşümeyecek’ projesi kapsamında öğrenciler harçlıklarını biriktirip, altı okulda 350 öğrenciye ayakkabı yardımı yapıldı. Proje kapsamında Cengiz Topel, Şehit Fehmi Koç, Fatih Sultan Mehmet, Sarısakal, Ali Fevziye Özçelik ve Kösreli İlkokullu öğrencilerine İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Koçer’in de katılımıyla ayakkabı yardımı yapıldı.

KOÇER: EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM

Sosyal sorumluluk projelerinin günümüzde büyük önem taşıdığının altını çizen Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Koçer, ‘Minik ayaklar üşümeyecek projesine Remzi Oğuz Arık İlkokulu öğrencilerimizin kendi harçlıkları ile destek vermesi beni oldukça duygulandırdı. Ceyhan’da öğretmenlerimiz, velilerimiz, iş adamlarımız eğitime ve öğrencilere yönelik projelere her zaman gerekli desteği vermeleri bizleri mutlu ediyor. Bu güzel projeye destek veren, emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum’’ dedi.

VARAN: PROJEMİZ BÜYÜYEREK DEVAM EDECEK

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan projenin her geçen yıl büyüyerek devam edeceğini aktaran Remzi Oğuz Arık İlkokulu Müdürü Remzi Varan, ‘‘Projeye harçlıklarıyla destek veren öğrencilere, desteğini esirgemeyen velilere ve Yaltır Kardeşler Ortaokulu’na öncelikle okulum adına teşekkür ederim. ‘Minik Ayaklar Üşümeyecek’ projesi kapsamında okul aile birliği üyelerim, velilerim, öğretmenlerimle birlikte her geçen yıl büyüyerek daha güzel işlere imza atacağız. ’’ şeklinde konuştu.

SARAÇOĞLU: ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Çocukları yardımsever, paylaşımcı yetiştirmenin önemine vurgu yapan Remzi Oğuz Arık İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Esra Saraçoğlu ise, ‘‘ İkinci yılına giren projemiz ile velilerden çocuklarının hediye ayakkabı alabilmek için harçlıklarından biriktirdiğini duymak çok güzel bir duygu. Çocuklarımızın yardımsever, paylaşmayı seven ve hoş görülü birer birey olmalarında biz velilere de büyük iş düştüğüne inanıyorum. Minik ayaklar üşümeyecek projemizle çocuklarımızın bu yönlerini geliştirdiğimize hepimiz şahitlik ettik. Bu gün bu hediyelerimizi öğrencilere verirken onların sevinci bizleri de çok mutlu etti. Emeği geçen herkese okul aile birliğim adına minnettarım’’ diye konuştu.

985 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın