• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

Çukurova Belediyesi Erkan Okulları ile eğitim protokolü imzaladı

Çukurova Belediyesi ile Özel Erkan Okulları arasında eğitim alanında işbirliği protokolü imzalandı.

Eğitim alanında önemli işbirliği

Çukurova Belediyesi ile Özel Erkan Okulları arasında eğitim alanında işbirliği protokolü imzalandı. Başkan Soner Çetin ve Erkan Okulları Genel Koordinatörü Kamil Güden’in imzaladığı protokol kapsamında, belediye personeli ve birinci derece yakınları, eğitim ve kurslardan indirimli yararlanabilecek.

Çukurova Belediyesi ve Özel Erkan Okulları, eğitim alanında önemli bir işbirliği yaparak, protokol imzaladı.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Özel Erkan Okulları Genel Koordinatörü Kamil Güden tarafından başkanlık makamında imza altına protokol kapsamında, belediye personeli ile anne, baba, eş ve çocukları gibi birinci derece yakınları eğitim ve diğer kurslara kayıt yaptırmaları halinde, bu hizmetlerden indirimli yararlanabilecek.

Çukurova Belediyesi personeli ve birinci derece yakınlarının Özel Erkan Okullarına ve Erkan Eğitim Kurumlarına başvurması durumunda, indirimler için kimliğini ibraz etmesi yeterli olacak. İmzalanan protokole göre, indirimler liste fiyatı üzerinden yapılacak. Protokolde, indirimler Erkan Okulları için yüzde 10, sürücü kursu, KPSS kursu, SRC kursu, bilgisayarlı muhasebe kursları, hasta kabul, adli ve idare yargı kursları içinse yüzde 15 olarak belirlendi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Özel Erkan Okulları Genel Koordinatörü Kamil Güden imzaların atılmasının ardından “Hayırlı olsun” dileğinde bulundular.
İmza törenine Erkan Okulları Halkla İlişkiler Müdürü Aycan Tezcan Korkut da hazır bulundu.
20 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın