• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

Başkan Akay'dan "Bankamatikçi" iddialarına yanıt

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’den “Bankamatikçi” oldukları iddiasını kabul etmedi.

AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’den “Bankamatikçi” oldukları iddiasıyla çıkarılan işçilerle ilgili yayınladığı basın bülteninde “Sayın Karalar önce Seyhan'daki bankamatikçilerin hesabını versin” demiştir.  Açıklamada Seyhan Belediyesi’nde “Bankamatikçi” olduğu iddialarının kaynağının da Seyhan Belediye Başkanı Sayın Akif Kemal Akay olduğunu ifade etmiştir.

Açıklama doğru bilgiden kaynaklanmamaktadır.

Başkan Akay, Seyhan Belediyesi’nde Bankamatikçi olduğuna dair, bugüne kadar resmi veya gayri resmi hiçbir açıklamasının olmadığını açıkladı. İmza uygulaması ise çoğu kurumda uygulanan ve çalışanların iş disiplinini sağlamaya yönelik bir yöntem olduğunu belirtti.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay konu ile ilgili olarak “Devletin ve basının bilgi kaynaklarına ulaşma konusunda yüksek imkânlara sahip Ak Parti İl Başkanının “mış”lı ifadelerle değil,  daha doğru bilgilerle açıklama yapması gerekirdi diye düşünüyorum” dedi.

 

228 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın