• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

En farklı BAŞKAN!

31 Mart yerel seçimlerinde Ceyhan Belediye Başkanlığına seçilen Kadir Aydar, mütevaziliği, vatandaş ve esnafla iç içe olması, gençlere verdiği önem ve küçük dokunuşlarla kenti güzelleştirme çabasıyla vatandaşların gönlüne girmeyi başardı.

En farklı BAŞKAN!

Osman SÜZER/ÖZEL HABER

31 Mart yerel seçimlerinde Ceyhan Belediye Başkanlığına seçilen Kadir Aydar, mütevaziliği, vatandaş ve esnafla iç içe olması, gençlere verdiği önem ve küçük dokunuşlarla kenti güzelleştirme çabasıyla vatandaşların gönlüne girmeyi başardı.

-VATANDAŞLAR TAKDİR EDİYOR

Göreve geldiği günden itibaren sabahın erken saatlerinde belediyeye yürüyerek giden genç Başkan Kadir Aydar’ın, vatandaşlarla sohbet etmesi, her gün farklı esnafları ziyaret edip sorunlarını ve taleplerini dinlemesi Ceyhanlıların takdirini topluyor.

-SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ CEYHAN’A GETİRİYOR

Göreve geldiği ilk günden itibaren Başkan Aydar, “Ceyhan’ı sosyal belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz” söylemini hayata geçirmeye başladı. Başkan Aydar’ın talimatıyla Ceyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından bakıma muhtaç vatandaşların kişisel bakımlarının yapılması ve evlerinin ekipler tarafından temizlenmeye başlanması vatandaşların büyük beğenisini kazandı. Onların dualarıyla göreve geldiğini dile getiren Başkan Aydar konuyla ilgili, “elleri öpülesi ninelerimiz ve dedelerimizin dualarıyla göreve geldik. Onlara hizmet etmekten, yanlarında olmaktan onur duyuyoruz” açıklamalarında bulundu.

-GENÇLERİN KADİR ABİSİ OLDU

Gençlerin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermeye çalışan Kadir Aydar, gençlere verdiği önemle ilçede “Gençlerin Kadir Abisi” oldu. Başkan Aydar, gençlerle bisiklete binerek spor yapması, akşam saatlerinde gençleri parklarda ziyaret edip sohbet etmesi genç beyinlerin gönlünde taht kurdu.

-KENTİ GÜZELLEŞTİRİYOR

Ceyhan Belediye Başkanlığı görevine seçilmesiyle ilçeye bir heyecan getiren Başkan Aydar, tüm mesaisini yaptığı bazı dokunuşlarla kenti güzelleştirmeye harcıyor. Yaklaşık iki aylık görev süresinde Başkan Aydar, ilk icraat olarak Kent Meydanı projesini başlatırken daha sonra huzur evinin etrafındaki çirkin görüntüyü kaldırma ve Atatürk parkını yeniden hayata geçirme, spor alanlarının ve parkların düzenlemesi, bozuk yollarda yama çalışmasını, Ceyhan Nehri etrafının temizleme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Başkan Aydar’ın hayata geçirdiği büyük ve küçük hizmetleri vatandaşların beğenisini kazanıyor.
#CeyhanExpressHaber

35 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın