• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

BAŞKAN KADİR AYDAR CEYHANLILARLA BULUŞTU

Ceyhan’da CHP’den Belediye Başkanı seçilen Kadir Aydar kalabalık seçmeniyle balkon konuşması yaptı.

BAŞKAN KADİR AYDAR BALKON KONUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ...


Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Ceyhanlılarla bir araya geldi.

Ceyhan Belediyesi Balkonundan bir konuşma gerçekleştiren çiçeği burnunda Başkan Aydar ve Başkan Zeydan Karalar Ceyhanlılardan yoğun ilgi gördü.

Ceyhan’da CHP’den Belediye Başkanı seçilen Kadir Aydar kalabalık seçmeniyle balkon konuşması yaptı.

30 yaşındaki Kadir Aydar Ceyhan Belediyesi’ne Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Ayhan Barut, CHP İl Başkanı Mehmet Çelebi, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve partililerle geldi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık hava


Ceyhan’ın yeni belediye Başkanı Kadir Aydar, seçimin “Martın Sonu bahar” ile sonuçlandığını ifade ederek, “Biz hizmette ayrımcılık yapmayacağız. AKP, MHP tüm partililerin Ceyhan’ın Belediye Başkanı olacağız. 5 yıl süreyle Ceyhan’da hizmette ayrımcılık olmayacak. Her mahalleye eşit hizmet vereceğiz. Ceyhan’ı birlikte yöneteceğiz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık, gökyüzü, ağaç ve açık hava

KADİR AYDAR KİMDİR;

1988 yılında Ceyhan’ da doğdu.İlkokul, ortaokul ve liseyi Ceyhan’ da okudu. İstanbul Piri Reis Üniversitesi Uzak Yol Vardiya Kaptanlığı okuyarak eğitim hayatına başladı. Eğitimine Çukurova Üniversitesi Yönetim, Pazarlama ve Muhasebe bölümlerini okuyarak devam etti.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, kalabalık ve açık hava

Kadir Aydar, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Kamu yönetim Bölümünü kazandı. Halen Çağ Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümünde devam etmektedir. Vatani görevini Kocaeli’nde yaptı. STK’ lar da çeşitli görevlerde bulundu. Ceyhan Ticaret Borsasında Meclis Üyeliği, Ceyhan İş Geliştirme Merkezi (CEYGEM) Yönetim Kurulu Üyeliği, Genç İş Adamları Derneği İkinci Başkanlık görevi, Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve Denetim Kurulu Başkanlığı yaptı.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, düğün, kalabalık, takım elbise ve açık hava

Kadir Aydar, CHP’nin çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra Ceyhan İlçe Başkanlığı yaptı. 4 yıl aralıksız sürdürdüğü CHP Ceyhan İlçe Başkanlığından Ceyhan Belediye Başkan Aday Adayı olmak için istifa etti. Genel Merkez kararıyla yapılan temayül sonrasında Ceyhanlı parti üyelerinin takdiri ile Ceyhan’ a hizmet etmek adına Ceyhan Belediye Başkan Adayı oldu. 31 Mart’ta yapılan seçimde 46 bin 873 ve yüzde 50.64 oy oranı ile Ceyhan Belediye Başkanı seçildi.

KADİR AYDAR MAZBATASINI ALDI GÖREVİNE BAŞLADI
143 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın