• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

BAŞKAN İKİDAĞ: CEYHAN’DA BOYDAK İLE ADANA’DA SÖZLÜ İLE BERABERİZ

Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Kiraz ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İbrahim İkidağ ve meclis üyesi adayları ile birlikte el ele, omuz omuza üç ayrı mahallede miting gibi toplan

CUMHUR İTTİFAKI EL ELE, OMUZ OMUZA YÜRÜYOR 

Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Kiraz ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İbrahim İkidağ ve meclis üyesi adayları ile birlikte el ele, omuz omuza üç ayrı mahallede miting gibi toplantı düzenledi.

Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Kiraz ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İbrahim İkidağ ve meclis üyesi adayları ve ilçe yönetimi ile birlikte el ele, kol kola  Hürriyet, Şahin Özbilen ve Gazi Osman Paşa Mahallelerinde miting gibi toplantı düzenledi.

MEŞALELERLE KARŞILANDILAR

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ın, AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Kiraz ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İbrahim İkidağ ile birlikte düzenlediği mahalle toplantılarında vatandaşlar Cumhur İttifakı gönüllülerini meşalelerle karşıladı. Gittiği her mahallede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Boydak ve beraberindekiler, misafirperver ve sıcak karşılamalarından dolayı mahalle muhtarı ve sakinlerine teşekkür etti.

BAŞKAN BOYDAK: CEYHAN, TÜRKİYE’NİN EKONOMİSİNİ SIRTLAYACAK

Ceyhan’ın jeopolitik konumu nedeniyle gelecek yatırımlarla, ülkenin ekonomik yükünü sırtlayacağını söyleyen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ‘‘ Ceyhan Enerji İhtisas ve Ceyhan Organize Sanayi yakın zamanda yatırımlarla buluşuyor. Bu büyük projeler yalnızca Ceyhan’ın, Adana’nın değil ülkemizin ekonomik yükünü sırtlayacak. Ceyhan Belediye Başkanı olarak proje tanıtımızı geçtiğimiz günlerde vatandaşlarımıza sunduk. Ceyhan’da tüm vatandaşlarımı düşünerek bu projelerin bir buçuk yıllık ara görev dönemimizde alt yapı çalışmalarını tamamlamış bulunuyoruz. Önümüzdeki beş yıl içerisinde de milletvekillerimizin, bakanlarımızın ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle bu projelerimizin tamamını hayata geçireceğiz.’’ Dedi.

MECLİS ÜYESİ KİRAZ: 31 MART’TA CEYHAN’I KAZANACAĞIZ

31 Mart’ta hep birlikte AK davaya sahip çıkacaklarını söyleyen AK Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Mustafa Kiraz, ‘‘ Bildiğiniz üzere bende, İbrahim İkidağ Başkanımda AK Parti’den Ceyhan Belediye Başkan Aday Adayı olduk. Bu kutlu görev Ali Alper Boydak abimize nasip oldu. Bu saatten sonra 31 Mart zaferine giden yolda Ali Alper Boydak başkanımızla el ele, omuz omuza yol yürüyeceğiz. 31 Mart seçim akşamı AK Belediyeciliğin bayrağını Ceyhan Belediyemize hep birlikte asacağız’’ şeklinde konuştu.

BAŞKAN İKİDAĞ: CEYHAN’DA BOYDAK İLE ADANA’DA SÖZLÜ İLE BERABERİZ

Allah bu milleti başımızdan eksik etmesin diyen Ceyhan Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İbrahim İkidağ, ‘‘ Bildiğiniz üzere bu dönem aday adaylığım oldu. Meclisimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühleriyle bu görev Ali Alper Boydak Başkanımıza nasip oldu. Ceyhan’da ufak tefek dedikodular oldu bunu bizde duyuyoruz ama bizler Cumhur İttifakı’nın yanındayız. Açık yüreklilikle söylüyorum ki Ceyhan’da Ali Alper Boydak’ı, Adana’da Hüseyin Sözlü’yü destekleyeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın’’ dedi.

Şahin Özbilen, Gazi Osman Paşa ve Hürriyet Mahallelerinde yapılan hizmetleri yerinde inceleyen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ve beraberindekiler, vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

100 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın