• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com

EĞİTİMİN PARLAYAN YILDIZI

Ceyhan’da 2017 yılında hizmete giren Özel Ceyhan Güney Yıldızı Özel Öğretim Kursu verdiği kaliteli eğitim ve başarısıyla eğitimin parlayan yıldızı haline geldi.

EĞİTİMİN PARLAYAN YILDIZI

 

Ceyhan’da 2017 yılında hizmete giren Özel Ceyhan Güney Yıldızı Özel Öğretim Kursu verdiği kaliteli eğitim ve başarısıyla eğitimin parlayan yıldızı haline geldi.

 

Ceyhan’da 2017-2018 Eğitim- Öğretim yılı içerisinde Güven Önüt Saçlı ve Mehmet Yılmaz ile eğitim camiasına hizmet vermeye başlayan Özel Ceyhan Güney Yıldızı Özel Öğretim Kursu, ‘Anlatmıyoruz Öğretiyoruz’ sloganını; verdiği kaliteli eğitim ve öğrencilerin sınavlarda yakaladığı başarısıyla ispatladı.

 

PARMAKLA GÖSTERİLİYOR

 

Ceyhan’ın Namık Kemal Mahallesi İMKB Anadolu Lisesi karşısında hizmet veren Özel Ceyhan Güney Yıldızı Özel Öğretim Kursu, eğitimin parmakla gösterilerin kurumu haline geldi. Dört kişilik özel sınıflarlarda eğitim veren kurumdan hizmet alan veliler, öğrencilerin sınavlarda yakaladığı başarıdan oldukça memnun durumda.

 

SAÇLI: HEDEFİM CEYHAN’A KOLEJ KAZANDIRMAK

 

Ceyhan’da tam donanımlı özel bir kolejin eksikliği olduğunu ve bu konuda girişimlere başladığını dile getiren Güven Önüt Saçlı, ‘‘Ceyhan’da sosyal ve sportif alanlarıyla geniş bir yüz ölçümüne sahip kaliteli bir kolejin olmaması büyük bir eksiklik. İlçemizdeki eğitim alanında kolej eksikliğini giderebilmek için çalışmalara başladık. Bu girişimlerimiz konum ve yer olarak henüz netlik kazanmasa da ileriki süreçte Ceyhan’a tam donanımlı bir koleji kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

‘‘ANLATMIYOR ÖĞRETİYORUZ’’

 

Hedefledikleri öğrenci kapasitesine Ceyhan’da Özel Ceyhan Güney Yıldızı Özel Öğretim Kursu olarak verdiğimiz kaliteli eğitim sayesinde ulaştıklarını belirten Mehmet Yılmaz ise, ‘‘Sınavlarda kurumumuzda eğitim gören öğrencilerimiz oldukça başarılı. Öğrencilerimizin başarısı kurum olarak bizleri mutlu ediyor. Öğrencilerimize verdiğimiz eğitimlerde anlatmıyor, öğretiyoruz. Bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürürken öğrencilerimizin sınavlarda yakaladığı başarılarla değerli velilerimiz gibi bizlerde gururlanıyoruz’’ dedi.

 

VELİLERDEN TAM NOT

 

Eğitim camiasında parmakla gösterilen kurum haline geline Ceyhan’da Özel Ceyhan Güney Yıldızı Özel Öğretim Kursuna öğrencilerini yazdıran veliler, çocuklarının sınavlarda yakaladığı üstün başarılardan dolayı çok memnun.

112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın