• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/osman.suzer?lst=785767319%3A1203612726%3A1537880316

MÜDÜR GEREZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Adana Büyükşehir Belediyesi Satınalma Müdürü Bülent Gerez Kurtkulağı Mahallesinde bulunan Tarihi Kervansaray’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

MÜDÜR GEREZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Adana Büyükşehir Belediyesi Satınalma Müdürü Bülent Gerez Kurtkulağı Mahallesinde bulunan Tarihi Kervansaray’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Adana’nın en önemli tarihi yapıtlarından biri olan Adana’nın Ceyhan ilçesine bağlı Kurtkulağı Mahallesinde bulunan Kervansaray’ın çehresinde yer alan Ali Ekinci Parkı, Müdür Gerez’in önerisi sonrası Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimat vermesiyle ekipler yaklaşık yirmi gün önce çalışmalara başladı. Kurtkulağı Kervansarayı’nda Adana Büyükşehir Belediyesine bağlı ASKİ ve Park Bahçe ekiplerinin yaptıkları çalışmaları yerinde inceleyen Satınalma Müdürü Bülent Gerez, peyzaj mimarı Ayfer Demirışık’tan bilgi aldı.

-TARİHİ KURTKULAĞI CAMİİ’NE PEYZAJ VE BAKIM YAPILACAK

Kurtkulağı Kervansaray’ındaki incelemelerin ardından Müdür Gerez Peyzaj Mimarı Altınışık ile birlikte tarihi camii’yi gezdi. Burada yapılan incelemelerin ardından Müdür Gerez mimar Altınışık’a camiinin bahçesinin peyzaj ve bakım onarım çalışmalarının da ivedilikle yapılmasının talimatını verdi.

-DEMİRIŞIK: ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Adana Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığında görevli Peyzaj Mimarı Ayfer Demirışık, tarihi kervansaray ve camiinin yapısılarına uygun peyzaj ve bakım onarım çalışmalarını kısa sürede tamamlayacaklarını söyledi.

-GEREZ’DEN KURTKULAĞISPOR’A MALZEME DESTEĞİ

Adana Büyükşehir Belediyesi ile Ceyhan Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenleyeceği köyler arası futbol turnuvası önce Bülent Gerez, Kurtkulağıspor’a forma ve malzeme desteği sağladı.

-MAHALLE HALKINDAN BAŞKAN SÖZLÜ’YE VE MÜDÜR GEREZ’E TEŞEKKÜR

Tarihi Kurtkulağı Kervansarayı’nın ile Camii’sinin çehresinde yapılan çalışmalardan ve Kurtkulağıspor’a yapılan malzeme yardımından dolayı mahalle sakinleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye ve Satınalma Müdürü Bülent Gerez’e teşekkür etti.

58 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın